W naszej ofercie posiadamy seroki wahalrz customizacji kuchni, począwszy od wyboru ustawienia bazowego kuchni: basic, standard oraz premium.

 

 

Kuchnia Basic:

To najprostszy i jednocześnie najtańszy układ kuchni składający się z małej lodówki, oraz płyty grzewczej (gaz / elektryczna / indukcja).

 

 

Kuchnia standard:

Kuchnia standard posiada w swoim wyposażeniu wysoką lodówkę, płytę grzewczą (gaz / elektryczna / indukcja), okap. Pod boilerem istnieje możliwość zamontowania pralki jako opcji oraz zmywarki. W tej wersji mamy rónież wybór zlewu z standardowego wykonanego ze stali nierdzewnej na kamienny (czarny, beżowy).

 

Kuchnia premium:

Kuchnie premium to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, w tej opcji okap kuchenny jest wbudowany w szafkę, mamy możliwość zamontowania piekarnika lub mikrofalówki z opcją piekarnika, dodania zmywarki oraz pralki. Kuchnia w tych wariantach może być dodatkowo wyposażona w oświetlenie LED.

Kuchnia premium 2

Płyty meblowe:

Nasze meble powstają z renomowanych płyt marki SWISSKRONO z kolekcji ONE WORLD, na życzenie klienta możemy stworzyć kuchnię w dowolnym pakiecie kolorystycznym.

 

Blaty:

W naszych kuchniach cenimy wygląd, funkcjonalność oraz ergonomię dlatego korzystamy z blatów laminowanych SWISSKRONO, które są wytrzymałe i łatwe w zachowaniu czystości - są odporne na wszelkie zabrudzenia.

 

Wyposażenie AGD kuchni:

Mając na uwadze wygodę naszych klientów, zdecydowaliśmy o wyborze AGD sprzętu whirlpool do naszych domków, sprzęt AGD objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, honorowaną na terenie Unii Europejskiej.

Lodówka: mała, średnia, duża

Płyta grzewcza: gazowa, elektryczna, indukcyjna

Piekarnik lub/i mikrofalówka z funkcją piekarnika

Pralka / pralko-suszarka