Nasza firma rozpoczęła działalność w 1997 roku jako importer domków holenderskich a 2013 roku, nastąpiło rozszerzenie naszej działalności o samodzielną produkcję mobilnych domków całorocznych. W chwili obecnej należymy do grona czołowych producentów domków holenderskich - sezonowych i całorocznych, z możliwościami produkcyjnymi przekraczającymi 300 sztuk rocznie.

Posiadamy 4 hale produkcyjne na terenie Polski północnej i półudniowej, w której zatrudnionych jest ponad 150 osób, a także rozbudowany park maszynowy oraz zaplecze logistyczne konieczne do transportu domków holenderskich na terenie kraju oraz całej Europy.

Zadowolenie naszych Klientów, jest dla nas wartością nadrzędną - w związku z tym ciągle podnosimy standardy jakości oferowanych przez nas produktów w tym: designu, rozwiązań technicznych, materiałów wykończeniowych oraz oferowanego sprzętu. Wysoki standard obsługi ugruntowały naszą wysoką pozycję na polskim i zagranicznym rynku.

Wiemy ile radości daje posiadanie własnego wymarzonego miejsca wypoczynkowego, dlatego doradzamy w wyborze jak najlepszych rozwiązań aby zakupiony przez Państwa towar spełniał wszelkie oczekiwania, ponadto dokładamy wszelkich starań, aby cała transakcja jak i dostawa naszych produktów przebiegała bezproblemowo.

 

W KUNERT GROUP poza naszą stałą ofertą domów mobilnych realizujemy także zamówienia niestandardowe.

 

Oferujemy m.in.:

  • modyfikację układów oraz ilości pomieszczeń,
  • wyposażenie domku w sprzęty AGD,
  • wykonanie mebli oraz zabudów na wymiar
  • przygotowanie domków do konkretnych potrzeb i przeznaczenia
  • dostosowanie domku dla osób starszych i niepełnosprawnych